Satysfakcjonująca współpraca.

0 CommentsSatysfakcjonująca współpraca


Witaj, cieszę się, że mi zaufałaś i powierzyłaś swój wygląd w moje ręce, w ważnym dla Ciebie dniu! :)

Zanim spotkamy się, proszę zapoznaj się z tym tekstem, 
to ułatwi naszą współpracę :)

Makijaż ślubny

Naszą współpracę rozpoczniemy od spotkania na makijażu próbnym - to bardzo ważny element współpracy. Podczas spotkania dobiorę odpowiednie kosmetyki do Twojej cery, zaprojektujemy Twój wymarzony makijaż i wspólnie podejmiemy decyzję jak ostatecznie będzie wyglądał w dniu ślubu, na koniec oczywiście wykonam go dla Ciebie :) 
Na próbny makijaż polecam wybrać wyjątkowy termin (np. urodziny/imieniny/walentynki), dzięki czemu wykorzystasz swój makijaż :) (Następnego dnia będę czekała na recenzję z trwałości :-) )

Nie wykonuję makijażu ślubnego bez próbnego, nie zależnie od tego, czy jest to ślub cywilny, czy kościelny, czy z przyjęciem, czy z całonocną zabawą. Uwierz, mi, że to dla Twojego dobra. W ważnym dla Ciebie dniu cera musi wyglądać nienagannie, podkład powinien być dobrany idealnie, a intensywność makijażu  musi być dopasowana do Twojej urody i charakteru. Tego, jak cera zareaguje na dane kosmetyki nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Dzięki próbie uda nam się uniknąć przykrych niespodzianek, a Ty będziesz czuła się pięknie przez cały dzień i noc! :)

Na spotkanie zarezerwuj 1,5 - 2 godziny :)

Tydzień przed i dzień przed ślubem warto wykonać sobie w domu peeling drobnoziarnisty, 
(do kupienia w każdej drogerii za ok 2 zł) który oczyści skórę z martwego naskórka, dzięki niemu makijaż będzie się jeszcze dłużej trzymał :)

Na makijaż ślubny docelowy powinnaś zarezerwować od 1 do 1,5 godziny, w zależności od stopnia trudności i ilości dodatków, np. sztuczne rzęsy, cyrkonie, pigmenty...

Ważne!!! 
Pamiętaj, by nie wykonywać depilacji wąsika tydzień przed wykonaniem makijażu!!! 
W miejscu wąsika kosmetyki mogą odmówić współpracy. 


Do zobaczenia! :)Może Cię też zainteresować:

Brak komentarzy:

Wypowiedz się! :)

NIE WYRAŻAM ZGODY NA KOPIOWANIE ZDJĘĆ, TREŚCI LUB INNYCH ELEMENTÓW STRONY.